Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-04-21 20:10:28

bober23

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 10
Punktów :   

obozy i obrzędowości

Drogie druhny! Pomyślałam sobie ostatnio, że wakacje już blisko i nasze ukochane obozu, kolonie, wędrówki zbliżają się wielkimi krokami. Chciałam Was zachęcić do tego, abyście podzieliły się swoimi doświadczeniami wakacyjnymi. szczególnie chciałabym, abyście opowiedziały o obrzędowościach, które najbardziej Wam się podobały i te dzięki którym najwięcej się nauczyłyście. Ja np. bardzo miło wspominam obrzędowość z obozu, na którym byłam podzastępową. Bawiłyśmy sie wtedy w Jadźwingów. Niebywała była zabawa. Wtedy np. nauczyłam się, że kozy jedzą naprawdę wszystko nawet namioty wojskowe . A tak an poważnie to była to dobra obrzędowość bo pokazała nam wiele o historii miejsca na którym był obóz a w dodatku pozwoliła nam na prawdziwie leśne życie. Przynajmniej ja to tak pamiętam . A Wy? co opowiecie?

Offline

 

#2 2008-05-19 18:31:04

Alicja

Nowy użytkownik

3692467
Zarejestrowany: 2008-04-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: obozy i obrzędowości

No cóż, ja najlepiej wspominam moją pierwszą obrzędowość, znaczy na moim pierwszym obozie. Bawiłyśmy się wtedy w Indianki. Moim skromnym zdaniem była najbardziej obrzędowościowa, to znaczy była najbardziej widoczna, ze wszystkich które do tej pory wspominam.  Szczerze mówiąc nie potrafię określić czego się nauczyłam dzięki niej, bo byłam wtedy troszkę za młoda inie myślałam w tych kategoriach. Poza tym byłam za bardzo przejęta faktem iż jest to mój pierwszy obóz i uczyłam się wszystkiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto1598.pun.pl www.veni-vidi-vici.pun.pl www.opiniujstajnie.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.forumdzwiekowe.pun.pl